Hoşgeldiniz, Giriş Yapın veya Kayıt Olun.

IV. Deneysel Hematoloji Kongresi Tuğcan Hotel - Gaziantep 28 - 30 Nisan 2017

İLETİŞİM - SPONSORLAR

 

Sponsorluk Başvuruları

Sponsor Dosyasını İndir

 

 

Değerli Firma Temsilcileri,

 

 

Derneğimizin Kuruluşunun Temel amacına uygun olarak geçen yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz III. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’nde bir çok bilim insanının birikim ve tecrübelerinden faydalanma fırsatı bulduk.

Bu yıl Dördüncüsünü Düzenleyeceğimiz ; IV. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’ni Gaziantep Üniversitesi’nin ev sahipliğinde 28-30 Nisan 2017 Tarihlerinde, Gaziantep’te düzenleyeceğimiz bilgisini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.

IV. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’nde, Hematoloji, Iç Hastalıkları, Onkoloji, Immünuloji, Moleküler Biyoloji, Genetik, Tıbbi Biyoloji, Patoloji, Fizyoloji Gibi Temel, Klinik ve Uygulamalı Bilimlerinden alanlarında Uzman Bilim Insanlarını ve Öğrencilerimizi bir araya getirerek interaktif bir ortam yaratmayı hedefliyoruz. Kongremizde temel olarak Kanser Biyolojisi, Akut ve Kronik Lösemiler, Malign ve Benign Hematoloji, Hematolojide Temel ve Klinik Araştırmalar, Lösemi Genetiği, Immunohematoloji, Hedefe Yönelik Tedaviler, Hücresel Tedaviler Gibi Önemli ve Güncel Konuları ele alacağız.

IV.Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’nin Temel ve Klinik Bilimler alanında çalışan Bilim insanlarının araştırmalarına ve Öğrencilerimizin vizyonlarına önemli katkılar sunacağına inanıyoruz. 

Tüm meslektaşlarımızı Deneysel Hematolojinin Temel Konularını en Güncel hali ile tartışmak ve Gaziantep’in etkileyici atmosferini yaşamak üzere IV. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’ne Katılmaya Davet Ediyoruz.

 

 

Saygılarımızla

 

Deneysel Hematoloji Derneği

Yönetim Kurulu Adına Başkan

Prof. Dr. Ali Ünal                                                                                   Prof.Dr. Mehmet Yılmaz                                   Prof.Dr. Yusuf Baran

Kongre Başkanı                                                                                     Kongre Bilimsel Sekreteri                                  Kongre Bilimsel Sekreteri


Bu sitenin mali hakları
Deneysel Hematoloji Derneği'ne aittir.

Bistur Turizm TEL: +90 (342) 339 97 20 FAX: +90 (342) 335 25 73
Prof. Muammer Aksoy Blv. Tuba Apt. 71/A / GAZİANTEP